Ukinox

27  років
на ринку
20  країн
охоплення

Компанія ЮКІНОКС спеціалізується на виробництві та продажах мийок, змішувачів, аксесуарів та побутової техніки для кухні з нержавіючої сталі та інших матеріалів. 

З моменту заснування компанії ЮКІНОКС — з 1992 року — мільйони мийок та супутніх товарів були поставлені на меблеві фабрики, оптові та роздрібні підприємства торгівлі, будівельні організації України та зарубіжних країн. Продукція ЮКІНОКС завдяки високій якості та налагодженій системі руху товарів затребувана не тільки в нашій країні. Крім України та Росії вироби ЮКІНОКС поставляються до 18 країн світу – у тому числі до Німеччини, Великобританії, Франції, Греції, Польщі, країн Близького Сходу, США. 

 

Якість виробів ЮКІНОКС підтверджено сертифікатами міжнародного стандарту ISO. Сьогодні ЮКІНОКС впевнено займає лідируючі позиції на ринку завдяки комплексному підходу до виробництва та реалізації продукції. Зараз попит на недорогі та якісні вироби для кухні високий, і товари марки ЮКІНОКС заповнюють цю потребу ринку.Компанія ЮКІНОКС здійснює весь виробничий цикл – від маркетингових досліджень до виробництва готової продукції. Власне дизайн-бюро розробляє нові моделі на основі останніх тенденцій інтер'єрної моди, що дозволяє завжди підтримувати актуальний асортимент, що часто формує попит. Розмірний ряд мийок адаптований для різних дизайнерських рішень кухні: наші мийки вбудовуються в меблеві модулі, які традиційно використовуються при комплектації кухонних гарнітурів. 

 

Широкий ціновий діапазон і великий модельний ряд дозволяють кожному покупцеві сформувати оптимальне замовлення, виходячи зі специфіки його роботи та потреб. 

 

Напрямок виробництва:

- накладні мийки