ПРО НАС


На сьогоднішній день, описуючи компанію Капітал Меблі, можна сміливо говорити про те, що ми є лідерами Південного регіону, маємо власні склади понад 10 000 кв.м., а штат співробітників налічує понад 100 осіб.

Але чи завжди так було?

Звичайно, ні! І якщо ви зайшли до нас у гості на сайт, то давайте познайомимося ближче!

Для початку представлюсь: мене звуть Мудрік Денис Георгійович і я є засновником компанії "Капітал Меблі".

Мудрік Д. Г.
capitalmebel.com.ua

2008

Все почалося у 2008 році!

Маючи в кишені 5 000 $ від продажу невеликого бізнесу, я наважуюсь на оренду невеликого складу 100 кв.м. з підсобним приміщенням 15 кв.м, яке на той час служило нам офісом. Штат співробітників становив 2 особи, одним із яких був я. Працювали з одним постачальником – ТОВ "Компаніт". За цей рік ми зіткнулися як із нестачею грошового обороту, так і з труднощами в контакті з несумлінними органами, що перевіряють.

2009

Компанія збільшує площу складу до 200 кв.м. з офісом 30 кв.м. Штат співробітників теж росте і нас уже 6 людей, що не могло не тішити. Протягом наступних років було підписано договори про співробітництво з новими фабриками та розірвано з деякими несумлінними.

2012

До цього року ми змогли дозволити собі склад 400 кв.м. Штат працівників – 10 осіб. У цей рік Капітал Меблі стає повноцінним гравцем на ринку оптових продажів меблів. Цього ж року підписано договір з однією з найбільших фабрик України – «Меблі Сервіс» і в процесі роботи ми розуміємо, що не передбачили деякі моменти, пов'язані з накопиченням у себе на складі всього асортименту фабрики, що призвело до того, що фінансово нам було важко підтримувати подальшу співпрацю з "Меблі Сервіс". Ми були змушені розірвати договір.

2014

Цього року ми відкриваємо філію у місті Миколаїв. Цей рік запам'ятався українцям початком воєнного конфлікту на Донбасі. І ми ухвалюємо рішення активно допомагати військовим у фінансовому плані.

2015

Одеське відділення Капітал Меблі збільшує склад до 2200 кв. Кількість співробітників сягає 30 осіб. В автопарку 3 вантажні автобуси, а кількість фабрик-партнерів – 6 штук. На меблевій виставці в Києві відбувається зустріч з керівництвом компанії «Меблі Сервіс», в результаті якої ми відновлюємо співпрацю з даною фабрикою, перед цим оцінивши наші фінансові можливості, щоб не повторити наш перший досвід із даною фабрикою.

2016

Компанія здійснює перші виходи на Європейський ринок. Миколаївська філія збільшує площу складу до 700 кв.м, а Одеська – до 3000 кв.м.

2017

Миколаївська філія переїжджає на склад у 2000 кв.м, а Одеська збільшує площу складу до 7000 кв.м. У штаті працює вже 70 людей. На даний момент ми вже є найбільшим та ексклюзивним оптовим покупцем на півдні України за такими фабриками: «Компаніт», «Влабі», «Гарант», «Меблі Сервіс», «Скіф». А загалом компанія вже співпрацює з 12-ма фабриками. На постійній основі «Капітал Меблі» продовжує допомагати військовим, медичним та громадським організаціям.

2018

Миколаївська філія переїжджає на склад у 3000 кв.м., а Одеська філія, у свою чергу, збільшує площу офісу до 300 кв.м та відкриває виставкову залу, площею 100 кв.м.

2019

Кількість фабрик-партнерів – 18 штук

Склад у Миколаєві – 3000 кв.м.

Склад в Одесі – 7000 кв.м.

Відкрито склад в Ізмаїлі – 500 кв.м.

Штат співробітників – понад 100 осіб

Зона покриття - Південний регіон України та Придністров'я

Наявність великого асортименту товару на наших складах

Клієнтів – понад 500 

Наявність власної логістики з власним автопарком

Надання послуг занесення та складання до кінцевого споживача

2020

 До зони покриття додався Черкаський регіон

Відкритий склад в Умані – 500 кв.м.

Налагодили логістику за напрямом Ізмаїл, що призвело до неактуальності складу. Склад в Ізмаїлі було закрито. 

Співпраця з новими фабриками: Вітро Меблі, АМФ, ЕММ-матраци

2021

 Переглянуто актуальність фабрик-партнерів, припинено співпрацю з деякими фабриками та розпочали співпрацю з такими фабриками як: Модерн, Сокме, Майстер Форм, Еверест. Кількість фабрик-партнерів – 19.

Налагодили логістику у напрямку Вінниця, клієнти отримують товар 1 раз на тиждень. Необхідність у складі Умань відпала, тому було ухвалено рішення закрити його.

2022

 Почалися Військові дії на території нашої країни. Але яка б складна ситуація не була, наша компанія продовжила повноцінну роботу. Переглянуто актуальність фабрик-партнерів, припинено співпрацю з фабриками та розпочали співпрацю з такими фабриками як: Мебігранд, ЛюксМеблі. Кількість фабрик-партнерів – 17.

Через бойові дії втратили склад у Миколаєві. Оскільки ситуація небезпечна для співробітників компанії ,прийнято рішення не відкривати склад. Налагоджена логістика на клієнтів Миколаїв з Одеси з відмінними умовами щодо безкоштовної доставки. Організована віддалена робота для співробітників які знаходяться в інших містах або країнах.

2023

2023 рік - Військові дії в нашій країні все ще продовжуються, але компанія продовжує повноцінну роботу у нових реаліях.

За цей рік переглянуто актуальність фабрик-партнерів, припинено співпрацю з деякими фабриками та розпочато співпрацю з такими фабриками як: Віксель, Дорос, Новий Стиль, Пєхотін, РТВ, Стемма. Кількість фабрик-партнерів на кінець 2023 року складає - 19.

Придбано нові машини для виконання регіональних доставок, на даний момент в автопарку компанії 5 автомобілів, які допомагають скорочувати терміни постачання товару на клієнтів.

Багато співробітників чоловічої статі призвали на службу - компанія зі свого боку проводить додаткову матеріальну допомогу на закупівлю обмундирувань та необхідних комплектуючих.

За 15 років розвитку компанії, ми стикалися з безліччю проблем, але завдяки наполегливій праці та величезному бажанню, ми змогли вийти в ТОП 5 найбільших оптових меблевих торгових компаній України.

Ми чітко для себе сформулювали мету: ми хочемо покращити якість життя людей, забезпечивши комфорт та затишок у домі.

Для цього ми надаємо через роздрібну дилерську мережу широкий вибір меблів за такими цінами, щоб якнайбільше людей могли її придбати.


Відео про нас


Наші нагороди


БЛАГОДАРНОСТЬ за активную гражданскую позицию, личную инициативу, оказанную помощь и весомый вклад в защиту Государственной границы Украины

ДИПЛОМ за участие в международной выставке "Мебель и Интерьер"

БЛАГОДАРНОСТЬ Мудрику Д.Г. от коллектива Военно-медицинского клинического центра Южного региона за значительный вклад в реконструкцию отделения хирургической инфекции в особенный период

БЛАГОДАРНОСТЬ Мудрику Д.Г. за благотворительную материальную помощь

БЛАГОДАРНОСТЬ Мудрику Д.Г. от Командования и коллектива военной части

ГРАМОТА за весомый вклад в обеспечении охраны государственной границы

СЕРТИФИКАТ об окончании бизнес-практикума "Организационная структура компании"

БЛАГОДАРНОСТЬ Мудрику Д.Г. за активное содействие в укреплении обороноспособности Украины

ДИПЛОМ за участие в международной выставке "Мебель и Интерьер"

ГРАМОТА за весомый вклад в дело защиты интересов государства

ГРАМОТА за вклад в развитие Одесской авиационной эскадрильи

ГРАМОТА за действенную помощь персоналу эскадрильи

ГРАМОТА за помощь персоналу эскадрильи и вклад в защиту границы Украины

 

Графік роботи


  • пн– пт
    09:00 – 18:00
  • суб
    вихідний
  • нед
    вихідний

Ми у соцмережах