Умови співпраці для дилерів

1

ПЕРШИЙ ЕТАП

Якщо Ви хочете отримати повну консультацію щодо роботи з компанією Капітал Меблі, то заповніть цю форму та Вас набере менеджер компанії.

Або зв'яжіться з нами за вказаними номерами:

(048) 708 17 20

(067) 486 01 00

(073) 486 01 00

2

ЗНАЙОМСТВО

Ви вже зв'язалися з менеджером компанії і саме на цьому етапі Ви отримаєте всю необхідну інформацію про те, з якими фабриками ми працюємо, які умови надаємо та розповімо про всі послуги, які ми надамо Вам для забезпечення максимально комфортних умов роботи. Ми запросимо Вас до себе в офіс, покажемо склад, проведемо по всіх відділах і Ви зможете прийняти для себе правильне рішення про співпрацю з Капітал Меблі.

3

ОСОБИСТИЙ МЕНЕДЖЕР

Як тільки Ви вирішите стати нашим клієнтом Вам виділять особистого менеджера, щоб подальша робота з оформлення замовлень була максимально комфортною і швидкою. Від менеджера Ви отримаєте усі можливі зразки та каталоги продукції фабрик.

4

ОФОРМЛЕННЯ ЗАКАЗУ

На цьому етапі Ви оформили своє замовлення зі своїм менеджером і він негайно входить у обробку. Відповідно до зазначених термінів за планом постачання від тієї чи іншої фабрики, Ваше замовлення приходить до нас на склад.

5

ОТРИМАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щоб отримати своє замовлення, Ви обираєте один із двох можливих варіантів:

- Доставка компанією Капітал Меблі. Додатково Ви можете скористатися нашими послугами занесення та складання на адресу вашого клієнта.

- Самовивіз із нашого складу

6

Доставка
Ваше замовлення може надійти як до Вас на торгову точку, так і на пряму до Вашого клієнта.

7

Рекламація

Якщо після отримання замовлення Ви виявляєте браковані вироби, елементи, що бракують, або будь-які інші питання, пов'язані з рекламацією, то Ви відразу набираєте

відділ рекламації (048-708-17-20),

який у найкоротший термін вирішить усі Ваші питання.

8

Відділ контролю якості

Якщо на якомусь етапі співробітництва Вам не надали якісного сервісу, то Вам допоможе відділ залагодження. Для цього набирайте наші багатоканальні телефони:

(048) 708 17 20

(067) 486 01 00

(073) 486 01 00

і натисніть цифру 2. Ваш дзвінок одразу перенаправлять до відділу контролю якості, де Ви зможете висловити всі свої зауваження, які того ж дня візьмуться в обробку і Вам більше не доведеться повертатися до цього питання.

9

Побажання
Ми хочемо подякувати Вам за вибір нашої компанії! Тепер ми зацікавлені в тому, щоб Ваш продаж зростав вгору. Для цього ми постійно покращуємо процес роботи. Вводимо нові послуги, відкриваємо нові відділи. Періодично організовуємо зустрічі з представниками фабрик, щоб ті, у свою чергу, змогли надати Вам кваліфіковану допомогу з прорахунків їхньої продукції.

Графік роботи


  • пн– пт
    09:00 – 18:00
  • суб
    вихідний
  • нед
    вихідний

Ми у соцмережах